Események / Pályázati felhívás (2014-01-29)

Ady Endre-ösztöndíj a külhoni magyar nyelvû oktatásban résztvevõ kiemelkedõen tehetséges, szociálisan hátrányos helyzetû tanulók támogatására (2013/2014. tanév)
Az Oktatáskutató és Fejlesztõ Intézet és az Emberi Erõforrás Támogatáskezelõ megbízásából (az Emberi Erõforrások Minisztériumának Nemzeti Tehetség Program keretében) az Erdélyi Tehetségsegítõ Tanács, a Székelyföldi Tehetségsegítõ Tanács és a Nyilas Misi Tehetségtámogató Egyesület az NTP-ADY-M-13 kódszámú pályázat alapján nyílt pályázatot hirdet a romániai magyar nyelvû oktatásban résztvevõ kiemelkedõen tehetséges, szociálisan hátrányos helyzetû tanulók támogatására.

Az ösztöndíjpályázat részleteirõl a pályázati felhívás nyújt tájékoztatást: Pályázati felhívás

A pályázati adatlap és az 1. számú melléklet az alábbiakban tölthetõ le:
Adatlap
1. számú melléklet

A Hargita, Kovászna, Brassó megyei, illetve moldvai és bukaresti lakcímmel rendelkezõ tanulók pályázatait (a pályázat mindhárom példányát!) a Székelyföldi Tehetségsegítõ Tanács alábbi postacímére kell küldeni:

Asociaþia pentru Ocrotirea Talentelor din Ținutul Secuiesc
520014 Sfântu Gheorghe, str. Bisericii, nr. 1/A, jud. Covasna

Az összes többi, belsõ-erdélyi, dél-erdélyi, partiumi és bánsági lakhelyû tanulók pályázatait (a pályázat mindhárom példányát!) a Nyilas Misi Tehetségtámogató Egyesület alábbi postacímére kell küldeni:

Asociaþia de Protejare a celor Talentaþi „Nyilas Misi”
400604 Cluj-Napoca, B-dul 21 dec. 1989, nr. 116., jud. Cluj