Események / Országos cserkészvezető látogatta meg iskolánkat (2016-10-31)

2016. október 28-án, pénteken a Romániai Magyar Cserkészszövetség elnöke, Bálint Lóránt látogatott el iskolánkba...

hogy találkozhasson a tusnádfürdői cserkészjelöltekkel, meséljen a mozgalomról kedvcsináló gyanánt, és néhány játékot tanítson az érdeklődőknek. Az erdélyi cserkészmozgalom vezetőjét 45 tanuló, valamint Köllő Zsófia magyartanárnő, cserkészvezető, illetve Lázár Annamária tanítónő, maga is egykori cserkész fogadta. A tusnádfürdői kezdődő cserkészmozgalom egyúttal engedélyt kapott a működésre, így minden héten cserkészfoglalkozásokon vehetnek részt azon tanulók, akik kedvelik a természetközeli életet, szeretnének önállóságot tanulni, önkéntes munkával, szolgálattal a társadalom hasznára lenni.