Események / Hófedte világunk (2015-03-24)

A Csomád-Bálványos Fejlesztési Társulás fotópályázatot hirdetett, V-VIII.  osztályos tanulók számára, Hófedte világunk címmel. A régióhoz tartozó iskolák diákjai pályázhattak.

A pályázatra a kistérség természeti látványosságairól vártak téli fényképeket, természetfotókat. A fotópályázatra 33 fénykép érkezett be, ezek közül február folyamán öttagú zsűri választotta ki a legsikeresebbeket. A 10 kiváló fotókból kiállítást szerveztek a megyeháza földszinti tanácstermeinek előterében. A zsűri döntése alapján a legnagyobb pontszámot az V.osztályos Bács Balázs fényképe nyerte. A jól kiérdemelt díj egy 5 főre szóló belépő a tusnádfürdői Wellness központba. Dicséretben részesült Dobri Dávid V-osztályos tanuló is, aki könyvajándékot kapott.

Köszönjük a szervezőknek a lehetőséget és jövőre is pályázni fogunk.