Események / Globális oktatás (2013-11-21)

Iskolánkban november 16-21 között a "Globális tanulás" témahetünk keretében, "öko-hetet" tartottunk, melyen változatos programokkal igyekeztünk felhívni a figyelmet a környezettudatosság szemléletére.

A hét során az iskola tanulói megcsodálhatták a Közösségi Házban szervezett Fotókiállítást is. A kiállítás az Alcsíki-medence Natura 2000 terület természeti értékeit, sajátos élővilágát mutatta be.

A fotókiállítás a Menedzsment terv, információs kampány, oktatás és tudatosítás az Alcsíki- medence Natura 2000 területnek című projekt részét képezte, amelyet az AccentGeoÖkológiai Szervezet kezdeményezett, partnerségben a Hargita Megyei Környezetvédelmi Ügynökséggel és Tusnádfürdő Polgármesteri Hivatalával.